خرید آرد از شرکت آرد ترکمن دشت + لینک سایت

شرکت تولیدی آرد ترکمن دشت (خرید آرد) در استان گلستان، شهرستان بندرترکمن کیلومتر ۲ جاده بندرترکمن به آق قلا واقع شده است. این شرکت در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر ۶٫۵ میلیارد تومان احداث و وارد عرصه ی تولید شده است. شرکت ترکمن دشت با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا به تولید انواع آرد گندم، حبوبات، غلات و سبوس گندم می پردازد.

شرکت ترکمن دشت

شرکت ترکمن دشت به عنوان یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تولید انواع آرد در استان گلستان با استقرار و ارتقاء سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین ایمنی مواد غذایی محصولات بر اسـاس استانداردهای بین المللی ISO9001:2008 ،ISO 22000:2005 و HACCP ویرایش کدکس ۲۰۰۳، می کوشد تا گامی بلند در راستای رضایتمندی ذینفعان و مشتریان خود بردارد.

کارخانه ترکمن دشت

ترکمن دشت در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ مصادف با عید سعید قربان با حضور میهمانان عالی مقام همچون با حضور گرانقدر معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار محترم، نماینده محترم شهرستان بندرترکمن دکتر نور قلی پور و به همراه جمعی از میهمانان افتتاح و به طور رسمی آغاز به کار کرد.

افتتاح پر شور

افتتاح پر شور شرکت ترکمن دشت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار محترم، نماینده محترم شهرستان بندرترکمن و به همراه جمعی از میهمانان گرانقدر.
در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ شرکت ترکمن دشت مصادف با عید سعید قربان با حضور میهمانان عالی مقام افتتاح و به طور رسمی آغاز به کار کرد.

افتتاح شرکت ترکمن دشت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور

تولید کننده انواع آرد و سبوس گندم

کارخانه آرد ترکمن دشت دارای ۲ واحد تولیدی مجموعا با ظرفیت روزانه ۵۴۰ تن آرد و ذخیره ۲۰ هزار تن گندم یکی از بزرگترین کارخانه های تولید آرد در استان گلستان و ایران می باشد.

هم اکنون این کارخانه علاوه بر توزیع در استان گلستان به استان های همجوار نیز آرد صادر می کند. آرد های تولیدی کارخانه آرد ترکمن دشت در تهیه انواع نان های خانگی و صنعتی، انواع ماکارونی، شیرینی و بیسکویت مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات تولیدی این شرکت شامل: آرد نول، آرد ستاره، آرد سنگک، آرد فانتزی، آرد تافتون و لواش، آرد خبازی، آرد بربری و سبوس گندم می باشد. سفارش آرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *